Rezervuoti kambarį
S. Dariaus ir S. Girėno g. 20, Palanga
Tel. +370 614 97788

Reabilitacijos centras

UAB poilsio namų „Baltija“ 190 vietų Reabilitacijos centras teikia II A lygio stacionarinės medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas. Pastatas pritaikytas neįgaliesiems.
Reabilitacijos centras yra sudaręs sutartis su Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl medicinines reabilitacijos paslaugas gali gauti pacientai iš visos Lietuvos. Čia teikiamos aukščiausio lygio specializuotos stacionarinės reabilitacijos paslaugos (reabilitacija II), palaikomoji reabilitacija ir ambulatorinė reabilitacija, taip pat sanatorinis-komercinis gydymas. Reabilitacijos centre gydomi kraujotakos sistemos sutrikimai, judamojo atramos aparato pažeidimai, neurologiniai, ginekologiniai, odos, LOR ir akių susirgimai. Centras vienintelis Lietuvoje taiko aklųjų ir silpnaregių bei kurčiųjų reabilitaciją.

Kiekvienas besigydantis pacientas gali pasinaudoti daugiau kaip 60 įvairių medicininių procedūrų. Didžiuojamės pas mus dirbančiais medicinos darbuotojais. Jų dėka reabilitacijos centre sveikatą pagerino daugiau kaip 70 000 pacientų iš Lietuvos ir užsienio.